0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishlori
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Europe
European Championship
Benedikt Duda
۴
۳
Daniel Habesohn
Finished
۱۲:۳۰
Tiago Apolonia
۴
۲
Liam Pitchford
Finished
۱۳:۲۰
Janos Bence Majoros
۱
۴
Anton Kallberg
Finished
۱۲:۳۰
Truls Moregardh
۳
۰
Joao Geraldo
inprogress
۱۴:۱۰
Mattias Falck
۴
۲
Milosz Redzimski
Finished
۱۲:۳۰
Ioannis Sgouropoulos
۰
۴
Dang Qiu
Finished
۱۲:۳۰
Patrick Franziska
۴
۱
Jakub Dyjas
Finished
۱۳:۲۰
Yaroslav Zhmudenko
۱
۳
Jon Persson
inprogress
۱۴:۱۰
Dimitrije Levajac
۰
۳
Marcos Freitas
inprogress
۱۴:۱۰
Cedric Nuytinck
۰
۴
Alexis Lebrun
Finished
۱۳:۲۰
Dimitrij Ovtcharov
۳
۰
Csaba Andras
inprogress
۱۴:۱۰
Czech Republic
Pro League
Matous Klimenta
۱
۳
Michal Regner
Finished
۰۴:۳۰
Tomas Holik
۳
۰
Rostyslav Kliucuk
Finished
۰۳:۳۰
Milan Smrcek
۰
۳
Jakub Stolfa
Finished
۱۲:۳۰
Roman Polovka
۱
۳
Jaroslav Strnad 1964
Finished
۰۱:۰۰
Petr Sudek
۰
۳
Jakub Stolfa
Finished
۱۱:۳۰
Karel Brozhik
۱
۳
Matous Klimenta
Finished
۰۳:۳۰
Antonin Belonoznik
۱
۳
Tomas Holik
Finished
۰۲:۳۰
Petr Oliver Korp
۳
۱
Robin Pacha
Finished
۰۳:۰۰
Jiri Pozarsky
۳
۰
Daniel Tuma
Finished
۱۳:۰۰
Martin Guk
۳
۰
Michal Regner
Finished
۰۳:۰۰
Antonin Belonoznik
۳
۱
Petr Oliver Korp
Finished
۰۴:۰۰
Rostyslav Kliucuk
۳
۰
Robin Pacha
Finished
۰۴:۳۰
Michal Regner
۲
۳
Jakub Jenicek
Finished
۰۵:۳۰
Martin Guk
۲
۳
Matous Klimenta
Finished
۰۶:۰۰
Michal Regner
۳
۲
Karel Brozhik
Finished
۰۶:۳۰
Robin Pacha
۱
۳
Tomas Holik
Finished
۰۶:۳۰
Petr Masa
-
-
Milan Fikar
Finished
۰۰:۰۰
Martin Kowalik
۳
۱
Martin Bittner
Finished
۰۰:۰۰
Jaroslav Strnad 1964
۳
۰
Julius Legen
Finished
۰۰:۰۰
Julius Legen
۰
۳
Trojan Frantisek
Finished
۰۰:۳۰
Marek Zaskodny
۳
۲
Petr Vicherek
Finished
۰۰:۳۰
Martin Bittner
۳
۱
Rostyslav Kliucuk
Finished
۰۰:۳۰
Milan Fikar
-
-
Pavel Kafka
Finished
۰۰:۳۰
Ales Krejci
-
-
Petr Masa
Finished
۰۱:۰۰
Jiri Louda
۳
۱
Martin Kowalik
Finished
۰۱:۰۰
Petr Vicherek
۱
۳
Marek Zaskodny
Finished
۰۲:۰۰
Martin Kowalik
۳
۰
Jiri Louda
Finished
۰۲:۰۰
Ales Krejci
-
-
Petr Masa
Finished
۰۲:۰۰
Jaroslav Strnad 1964
۳
۰
Trojan Frantisek
Finished
۰۲:۰۰
Jakub Jenicek
۳
۰
Karel Brozhik
Finished
۰۲:۳۰
Jakub Jenicek
۲
۳
Martin Guk
Finished
۰۴:۰۰
Karel Brozhik
۲
۳
Martin Guk
Finished
۰۵:۰۰
Tomas Holik
۳
۱
Petr Oliver Korp
Finished
۰۵:۰۰
Robin Pacha
۰
۳
Antonin Belonoznik
Finished
۰۵:۳۰
Petr Oliver Korp
۲
۳
Rostyslav Kliucuk
Finished
۰۶:۰۰
Rostyslav Kliucuk
۳
۱
Antonin Belonoznik
Finished
۰۷:۰۰
Matous Klimenta
۳
۰
Jakub Jenicek
Finished
۰۷:۰۰
Antonin Belonoznik
۳
۲
Petr Oliver Korp
Finished
۰۷:۳۰
Jakub Jenicek
۳
۲
Michal Regner
Finished
۰۷:۳۰
Martin Guk
۲
۳
Matous Klimenta
Finished
۰۸:۰۰
Tomas Holik
۲
۳
Rostyslav Kliucuk
Finished
۰۸:۰۰
Adolf Sejstl
۰
۳
Jan Manhal Jr
Finished
۱۰:۳۰
Milan Smrcek
۳
۱
Petr Sudek
Finished
۱۰:۳۰
Radim Pavelka
-
-
Jiri Pozarsky
Cancelled
۱۰:۳۰
Ivo Palmi
۱
۳
Jiri Motak
Finished
۱۰:۳۰
Jakub Stolfa
۳
۱
Jan Varcl Jr.
Finished
۱۱:۰۰
Jan Jablonovsky
۲
۳
Daniel Tuma
Finished
۱۱:۰۰
Jan Lovl
-
-
Vit Salanda
Finished
۱۱:۰۰
Milan Zika
۲
۳
Alois Kanak
Finished
۱۱:۰۰
Jan Manhal Jr
۳
۲
Jan Lovl
Finished
۱۱:۳۰
Jiri Motak
۳
۱
Milan Zika
Finished
۱۱:۳۰
Jiri Pozarsky
۳
۰
Jan Jablonovsky
Finished
۱۱:۳۰
Jan Varcl Jr.
۱
۳
Milan Smrcek
Finished
۱۲:۰۰
Daniel Tuma
-
-
Radim Pavelka
inprogress
۱۲:۰۰
Alois Kanak
۱
۳
Ivo Palmi
Finished
۱۲:۰۰
Vit Salanda
-
-
Adolf Sejstl
Finished
۱۲:۰۰
Radim Pavelka
-
-
Jan Jablonovsky
inprogress
۱۲:۳۰
Ivo Palmi
۳
۲
Milan Zika
Finished
۱۲:۳۰
Adolf Sejstl
۳
۰
Jan Lovl
Finished
۱۲:۳۰
Jiri Motak
۳
۰
Alois Kanak
Finished
۱۳:۰۰
Petr Sudek
۳
۰
Jan Varcl Jr.
Finished
۱۳:۰۰
Jan Manhal Jr
-
-
Vit Salanda
Finished
۱۳:۰۰
Josef Koutnik
۱
۲
Jan Vidourek
inprogress
۱۴:۳۰
Jiri Vojtech
۱
۰
Vladimir Havlicek
inprogress
۱۴:۳۰
Petr Jochym
۳
۰
Radomir Vavrecka
inprogress
۱۴:۳۰
Tomas Varnushka
۱
۲
Josef Belovsky
inprogress
۱۴:۳۰
World
TT-CUP
Pavel Vilhelm
۲
۳
Jan Zalesky
Finished
۱۳:۲۰
Aleksei Nikonorov
۳
۰
Artjom Hiisku
Finished
۱۲:۴۵
Jaromir Zlamal
۳
۰
Tomas Vorisek
Finished
۰۰:۲۰
Martin Stusek
۰
۳
Krystof Prida
Finished
۰۰:۵۰
Jaromir Zlamal
۳
۲
Martin Stusek
Finished
۰۱:۲۰
Martin Stusek
۳
۱
Tomas Vorisek
Finished
۰۱:۵۰
Jaromir Zlamal
۳
۱
Krystof Prida
Finished
۰۲:۲۰
Harpreet Singh
۳
۲
Kotlyarevskiy Semen
Finished
۰۳:۰۵
Harpreet Singh
۳
۱
Lu Hsu Chang
Finished
۰۳:۳۰
Alex Averin
۳
۱
Igor Shulkin
Finished
۰۴:۳۵
Sergei Danilov
۳
۰
Kuido Poder
Finished
۱۰:۱۵
Patryk Bozek
۳
۲
Gola Pawel
Finished
۱۰:۳۰
Artjom Hiisku
۲
۳
Sergei Danilov
Finished
۱۰:۴۵
Jakub Jares
۲
۳
David Mutl
Finished
۱۰:۵۰
Aleksei Nikonorov
۳
۲
Kuido Poder
Finished
۱۱:۱۵
Jan Zalesky
۲
۳
Jakub Jares
Finished
۱۱:۲۰
Aleksei Nikonorov
۱
۳
Sergei Danilov
Finished
۱۱:۴۵
Pavel Vilhelm
۳
۲
David Mutl
Finished
۱۱:۵۰
Damian Selerski
۳
۱
Jakub Lamperski
Finished
۱۲:۰۰
Artjom Hiisku
۳
۰
Kuido Poder
Finished
۱۲:۱۵
Pavel Vilhelm
۳
۲
Jakub Jares
Finished
۱۲:۲۰
Patryk Bozek
۰
۳
Gasiorski Pawel
Finished
۱۲:۳۰
Jan Zalesky
۳
۰
David Mutl
Finished
۱۲:۵۰
Gasiorski Pawel
۳
۱
Gola Pawel
Finished
۱۳:۳۰
Sergei Danilov
۳
۱
Aleksei Nikonorov
Finished
۱۳:۴۵
Patryk Bozek
۳
۲
Jakub Lamperski
Finished
۱۴:۰۰
Jan Zalesky
۳
۰
Pavel Vilhelm
Finished
۱۴:۲۰
Lukas Pour
-
-
Gustav Lomsky
بازی شروع نشده است
۱۴:۵۰
Russia
Liga Pro
Alexander Klavdenkov
-
-
Dmitry Petrochenko
Cancelled
۰۰:۰۰
Anatoly Ilin
۳
۲
Alexey Vlasov
Finished
۰۱:۰۰
Yurii Merkushin
۳
۱
Nikolay Zhurba
Finished
۰۱:۱۵
Mikhail Reznikov
۰
۳
Viktor Kalachev
Finished
۰۱:۳۰
Dmitry Ignatiev
۰
۳
Lopatin Sergey
Finished
۰۱:۴۵
Evgeny Anisimov
۳
۰
Aleksey Zirin
Finished
۰۱:۴۵
Alexey Vlasov
۱
۳
Evgeniy Ilyukhin
Finished
۰۲:۰۰
Nikolay Zhurba
۳
۲
Andrey Pravdnov
Finished
۰۲:۱۵
Anatoly Ilin
۲
۲
Mikhail Reznikov
Finished
۰۲:۳۰
Yurii Merkushin
۳
۲
Dmitry Ignatiev
Finished
۰۲:۴۵
Aleksey Kazakov
۳
۲
Evgeny Anisimov
Finished
۰۲:۴۵
Evgeniy Ilyukhin
۲
۳
Viktor Kalachev
Finished
۰۳:۰۰
Aleksandr Fedorov
۱
۳
Aleksey Zirin
Finished
۰۳:۱۵
Andrey Pravdnov
۰
۳
Lopatin Sergey
Finished
۰۳:۱۵
Alexey Vlasov
۱
۳
Mikhail Reznikov
Finished
۰۳:۳۰
Nikolay Zhurba
۰
۳
Dmitry Ignatiev
Finished
۰۳:۴۵
Viktor Kalachev
۲
۳
Anatoly Ilin
Finished
۰۴:۰۰
Lopatin Sergey
۲
۳
Yurii Merkushin
Finished
۰۴:۱۵
Aleksey Zirin
۳
۱
Aleksey Kazakov
Finished
۰۴:۱۵
Mikhail Reznikov
۲
۳
Evgeniy Ilyukhin
Finished
۰۴:۳۰
Dmitry Ignatiev
۱
۳
Andrey Pravdnov
Finished
۰۴:۴۵
Viktor Kalachev
۳
۱
Alexey Vlasov
Finished
۰۵:۰۰
Lopatin Sergey
۲
۳
Nikolay Zhurba
Finished
۰۵:۱۵
Evgeniy Ilyukhin
۳
۲
Anatoly Ilin
Finished
۰۵:۳۰
Andrey Pravdnov
۲
۳
Yurii Merkushin
Finished
۰۵:۳۵
Viktor Kalachev
۳
۰
Evgeniy Ilyukhin
Finished
۰۶:۳۰
Yurii Merkushin
۰
۳
Lopatin Sergey
Finished
۰۶:۴۵
Vladimir Zhigalov
۲
۳
Nikolay Pashkov
Finished
۰۹:۰۰
Igor Krikunov
۱
۳
Mikhail Chernyavskiy
Finished
۰۹:۱۵
Igor Sergeevich
۲
۳
Vladimir Pustoselov
Finished
۰۹:۳۰
Dmitry Tunitsin
۳
۱
Vyacheslav Tsvetkov
Finished
۰۹:۳۰
Vasily Shirshov
۳
۰
Nikita Sukharnikov
Finished
۰۹:۴۵
Vladimir Eremin
۳
۱
Gennady Karpovkin
Finished
۰۹:۴۵
Vladimir Safonov
۳
۲
Yaroslav Troyanov
Finished
۰۹:۵۰
Nikolay Pashkov
۳
۱
Igor Sergeevich
Finished
۱۰:۰۰
Mikhail Chernyavskiy
۲
۳
Vladimir Eremin
Finished
۱۰:۱۵
Vyacheslav Tsvetkov
۳
۲
Vladimir Safonov
Finished
۱۰:۳۰
Vladimir Pustoselov
۲
۳
Vladimir Zhigalov
Finished
۱۰:۳۰
Gennady Karpovkin
۳
۲
Igor Krikunov
Finished
۱۰:۴۵
Nikita Sukharnikov
۰
۳
Viktor Rakhmanovskii
Finished
۱۰:۴۵
Vladimir Zhigalov
۳
۱
Igor Sergeevich
Finished
۱۱:۰۰
Yaroslav Troyanov
۰
۳
Dmitry Tunitsin
Finished
۱۱:۰۰
Igor Krikunov
۳
۰
Vladimir Eremin
Finished
۱۱:۱۵
Viktor Rakhmanovskii
۲
۳
Vasily Shirshov
Finished
۱۱:۱۵
Nikolay Pashkov
۰
۳
Vladimir Pustoselov
Finished
۱۱:۳۰
Dmitry Tunitsin
۳
۰
Vladimir Safonov
Finished
۱۱:۳۰
Mikhail Chernyavskiy
۳
۰
Gennady Karpovkin
Finished
۱۱:۴۵
Vyacheslav Tsvetkov
۰
۳
Yaroslav Troyanov
Finished
۱۱:۵۰
Igor Krikunov
۳
۲
Gennady Karpovkin
Finished
۱۲:۱۵
Vladimir Pustoselov
۳
۲
Vladimir Zhigalov
Finished
۱۲:۳۰
Viktor Rakhmanovskii
۱
۳
Vasily Shirshov
Finished
۱۲:۴۵
Mikhail Chernyavskiy
۱
۳
Vladimir Eremin
Finished
۱۲:۴۵
Dmitriy Kugurushev
۲
۳
Alexander Skrebnev
Finished
۱۳:۰۰
Vitaly Demchenko
۳
۰
Oleg Pronin
Finished
۱۳:۱۵
Viktor Kalachev
۳
۰
Fedor Chernoskulov
Finished
۱۳:۱۵
Vladimir Zhigalov
۳
۱
Oleg Belugin
Finished
۱۳:۲۰
Maksim Lobanov
۲
۳
Armen Pomazkov
Finished
۱۳:۳۰
Andrey Shmakov
۰
۳
Dmitry Bogdanov
Finished
۱۳:۴۵
Roman Zelenskii
۱
۳
Konstantin Bystrushkin
Finished
۱۳:۴۵
Andrei Khanevskii
۳
۱
Kostarev Aleksei
Finished
۱۳:۵۰
Alexander Skrebnev
۱
۳
Maksim Lobanov
Finished
۱۴:۰۰
Oleg Pronin
۲
۲
Andrey Shmakov
inprogress
۱۴:۱۵
Fedor Chernoskulov
۲
۲
Roman Zelenskii
inprogress
۱۴:۱۵
Oleg Belugin
۰
۲
Andrei Khanevskii
inprogress
۱۴:۲۰
Armen Pomazkov
۲
۰
Dmitriy Kugurushev
inprogress
۱۴:۳۰
Dmitry Bogdanov
-
-
Vitaly Demchenko
بازی شروع نشده است
۱۴:۴۵
Ukraine
Ukraine Win Cup
Igor Akimov
۱
۳
Aleksey Goloveshkin
Finished
۰۰:۰۰
Dmitriy Derevinskiy
۳
۲
Dmitry Yurkov
Finished
۰۰:۰۰
Sergey Buluy
۲
۳
Aleksey Goloveshkin
Finished
۰۰:۳۰
Igor Akimov
۲
۳
Sergey Korobeinik
Finished
۰۱:۰۰
Oleg Andreev
۱
۳
Dmitry Yurkov
Finished
۰۱:۰۰
Sergey Buluy
۰
۳
Igor Akimov
Finished
۰۱:۳۰
Aleksey Goloveshkin
۳
۱
Sergey Korobeinik
Finished
۰۲:۰۰
Dmitriy Derevinskiy
۳
۱
Oleg Andreev
Finished
۰۲:۳۰
Sergey Korobeinik
۳
۱
Sergey Buluy
Finished
۰۲:۳۰
Dmitriy Batyuk
۳
۰
Alexander Pogonov
Finished
۰۳:۰۰
Aleksey Goloveshkin
۱
۳
Igor Akimov
Finished
۰۳:۰۰
Aleksey Goloveshkin
۳
۰
Sergey Buluy
Finished
۰۳:۳۰
Yan Krol
۳
۲
Ivan Fashchevskyi
Finished
۰۳:۳۰
Dmitriy Batyuk
۲
۳
Ivan Fashchevskyi
Finished
۰۴:۰۰
Sergey Korobeinik
۳
۱
Igor Akimov
Finished
۰۴:۰۰
Igor Akimov
۳
۱
Sergey Buluy
Finished
۰۴:۳۰
Yan Krol
۳
۰
Alexander Pogonov
Finished
۰۴:۳۰
Sergey Korobeinik
۳
۱
Aleksey Goloveshkin
Finished
۰۵:۰۰
Dmitriy Batyuk
۳
۲
Yan Krol
Finished
۰۵:۰۰
Ivan Fashchevskyi
۲
۳
Alexander Pogonov
Finished
۰۵:۳۰
Alexander Pogonov
۳
۰
Dmitriy Batyuk
Finished
۰۶:۰۰
Ivan Fashchevskyi
۳
۱
Yan Krol
Finished
۰۶:۳۰
Ivan Fashchevskyi
۳
۰
Dmitriy Batyuk
Finished
۰۷:۰۰
Alexander Pogonov
۳
۰
Yan Krol
Finished
۰۷:۳۰
Yan Krol
۱
۳
Dmitriy Batyuk
Finished
۰۸:۰۰
Alexander Pogonov
۳
۱
Ivan Fashchevskyi
Finished
۰۸:۳۰
Viktor Sharpay
۳
۱
Andrey Burdakov
Finished
۰۹:۰۰
Aleksandr Horoshko
۲
۳
Mukha Taras
Finished
۰۹:۳۰
Viktor Sharpay
۳
۰
Mukha Taras
Finished
۱۰:۰۰
Aleksandr Horoshko
۳
۱
Andrey Burdakov
Finished
۱۰:۳۰
Vitaliy Khamurda
۱
۳
Jan Zaharov
Finished
۱۱:۰۰
Viktor Sharpay
۱
۳
Aleksandr Horoshko
Finished
۱۱:۰۰
Mukha Taras
۱
۳
Andrey Burdakov
Finished
۱۱:۳۰
Andrey Burdakov
۳
۱
Viktor Sharpay
Finished
۱۲:۰۰
Mukha Taras
۳
۰
Aleksandr Horoshko
Finished
۱۲:۳۰
Mukha Taras
۳
۰
Viktor Sharpay
Finished
۱۳:۰۰
Andrey Burdakov
۳
۰
Aleksandr Horoshko
Finished
۱۳:۳۰
Jan Zaharov
۰
۳
Vitaliy Khamurda
Finished
۱۴:۰۰
Aleksandr Horoshko
۳
۰
Viktor Sharpay
Finished
۱۴:۰۰
Andrey Burdakov
۱
۲
Mukha Taras
inprogress
۱۴:۳۰
Belarus
Liga Pro
Vadim Nekhvedovich
۳
۲
Kirill Metlushko
Finished
۰۰:۰۰
Kirill Kazanin
۳
۱
Daniil Devyatnikov
Finished
۰۹:۳۰
Andrei Smirnov
۰
۳
Fedor Iakovlev
Finished
۱۰:۰۰
Daniil Devyatnikov
۳
۰
Andrei Smirnov
Finished
۱۰:۳۰
Fedor Iakovlev
۰
۳
Kirill Kazanin
Finished
۱۱:۰۰
Kirill Kazanin
۰
۳
Andrei Smirnov
Finished
۱۱:۳۰
Daniil Devyatnikov
۳
۱
Fedor Iakovlev
Finished
۱۲:۰۰
Sergei Komsa
۳
۱
Evgenii Mutianko
Finished
۱۴:۰۰
Valerii Bykh
۰
۰
Sergei Komsa
inprogress
۱۴:۳۰
Europe
TT Elite Series
Jakub Kosowski
۳
۰
Artur Grela
Finished
۰۰:۰۰
Bartosz Kwodawski
۲
۳
Szymon Twardowski
Finished
۰۰:۱۵
Arkadiusz Mugowski
۳
۰
Zochniak Jakub
Finished
۰۰:۴۵
Petr David
۳
۰
Lukasz Nadolski
Finished
۰۱:۰۰
Igor Dabrowski
۳
۱
Jakub Chojnacki
Finished
۰۱:۱۵
Szymon Twardowski
۳
۱
Zochniak Jakub
Finished
۰۱:۴۵
Mateusz Misiak
۱
۳
Wojciech Gluszek
Finished
۰۲:۰۰
Bartosz Kwodawski
۳
۰
Igor Dabrowski
Finished
۰۲:۱۵
Krzysztof Kapik
۲
۳
Adam Dosz
Finished
۰۲:۳۵
Arkadiusz Mugowski
۳
۰
Jakub Chojnacki
Finished
۰۲:۴۵
Damian Wojdyla
۰
۳
Karol Wisniewski
Finished
۰۳:۰۰
Szymon Twardowski
۳
۱
Igor Dabrowski
Finished
۰۳:۱۵
Mateusz Misiak
۳
۲
Krzysztof Kapik
Finished
۰۳:۳۰
Bartosz Kwodawski
۳
۱
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۳:۴۵
Karol Wisniewski
۳
۱
Wojciech Gluszek
Finished
۰۴:۰۰
Jakub Chojnacki
۲
۳
Zochniak Jakub
Finished
۰۴:۱۵
Damian Wojdyla
۱
۳
Adam Dosz
Finished
۰۴:۳۰
Szymon Twardowski
۳
۲
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۴:۴۵
Krzysztof Kapik
۳
۰
Wojciech Gluszek
Finished
۰۵:۰۰
Igor Dabrowski
۳
۱
Zochniak Jakub
Finished
۰۵:۱۵
Mateusz Misiak
۰
۳
Damian Wojdyla
Finished
۰۵:۳۰
Bartosz Kwodawski
۳
۰
Jakub Chojnacki
Finished
۰۵:۴۵
Karol Wisniewski
۰
۳
Adam Dosz
Finished
۰۶:۰۰
Krzysztof Kapik
۱
۳
Damian Wojdyla
Finished
۰۶:۳۰
Mateusz Misiak
۲
۳
Karol Wisniewski
Finished
۰۷:۰۰
Adam Dosz
۳
۰
Wojciech Gluszek
Finished
۰۷:۳۰
Krzysztof Kapik
۲
۳
Karol Wisniewski
Finished
۰۸:۰۰
Damian Wojdyla
۳
۱
Wojciech Gluszek
Finished
۰۸:۳۰
Jakub Folwarski
۳
۲
Adrian Wiecek
Finished
۱۰:۰۰
Kamil Nalepa
۰
۳
Artur Grela
Finished
۱۰:۳۰
Felkel Grzegorz
۰
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۱۰:۴۵
Josef Braun
۳
۲
Jakub Kosowski
Finished
۱۱:۰۰
Jakub Folwarski
۳
۱
Kamil Nalepa
Finished
۱۱:۳۰
Jakub Kosowski
۳
۱
Adrian Wiecek
Finished
۱۲:۰۰
Felkel Grzegorz
۲
۳
Maciej Podsiadlo
Finished
۱۲:۱۵
Josef Braun
۳
۱
Artur Grela
Finished
۱۲:۳۰
Kamil Nalepa
۲
۳
Adrian Wiecek
Finished
۱۳:۰۰
Krzysztof Kapik
۰
۳
Felkel Grzegorz
Finished
۱۳:۱۵
Jakub Folwarski
۳
۰
Josef Braun
Finished
۱۳:۳۰
Marcin Jadczyk
۳
۰
Maciej Podsiadlo
Finished
۱۳:۴۵
Jakub Kosowski
۳
۰
Artur Grela
Finished
۱۴:۰۰
Kamil Nalepa
۱
۲
Josef Braun
inprogress
۱۴:۳۰
Armenia
Armenia ITT CUP
Gevorg Baghdasaryan
۳
۱
Jon Mirzoyan
Finished
۰۳:۱۰
Jon Mirzoyan
۳
۲
Gevorg Baghdasaryan
Finished
۰۸:۳۰
Gevorg Baghdasaryan
۳
۱
Jon Mirzoyan
Finished
۰۹:۱۰
Hovhannes Julhakyan
۱
۳
Avet Vasilyan
Finished
۰۹:۳۰
Gevorg Abrahamyan
۰
۳
Harutyun Harutyunyan
Finished
۰۹:۵۰
Hovhannes Julhakyan
۰
۳
Harutyun Harutyunyan
Finished
۱۰:۳۰
David Ghotanyan
۱
۳
Gevorg Abrahamyan
Finished
۱۰:۳۰
Hovhannes Julhakyan
۰
۳
David Ghotanyan
Finished
۱۱:۱۰
Varuzhan Baghdasaryan
۳
۱
Gevorg Abrahamyan
Finished
۱۱:۳۰
Avet Vasilyan
۱
۳
David Ghotanyan
Finished
۱۱:۵۰
Varuzhan Baghdasaryan
۳
۰
Hovhannes Julhakyan
Finished
۱۲:۳۰
Gevorg Abrahamyan
۳
۰
Hovhannes Julhakyan
Finished
۱۴:۱۰
Varuzhan Baghdasaryan
۲
۱
Avet Vasilyan
inprogress
۱۴:۳۰
Hungary
TT Trophy Hungary
Kishegyi Akos
۱
۳
Erik Huzsvar
Finished
۱۱:۳۰
Erik Huzsvar
۱
۳
Istvan Molnar
Finished
۱۲:۳۰
Kishegyi Akos
۳
۰
Daniel Lung
Finished
۱۳:۰۰
Istvan Molnar
۲
۰
Daniel Lung
inprogress
۱۴:۳۰