0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishlori
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
World
FIFA World Cup, Group H
Republic of Korea
۱
۱
Portugal
inprogress
۱۸:۳۰
Ghana
۰
۲
Uruguay
inprogress
۱۸:۳۰
World
Friendly Club Matches
Elche
۱
۰
West Bromwich Albion FC
Finished
۱۳:۳۰
SK Rapid Wien
۳
۱
First Vienna Fernwärme FC 1894
inprogress
۱۷:۳۰
Hannover 96
۱
۲
Hertha BSC Berlin
inprogress
۱۷:۳۰
AS Monaco
۰
۰
Cercle Brugge KSV
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
KS Gornik Zabrze
۱
۰
Podbeskidzie Bielsko-Biala
Finished
۱۴:۳۰
MSK Zilina
۳
۰
Povazska Bystrica
Finished
۱۶:۳۰
SV Ried
۳
۳
Dynamo Ceske Budejovice
Finished
۱۶:۳۰
Besiktas JK
-
-
Fatih Karagumruk
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Blackburn Rovers
۴
۰
Hearts Of Midlothian FC
inprogress
۱۷:۳۰
Grasshopper Club Zurich
۴
۱
SC Rheindorf Altach
Finished
۱۷:۰۰
SKN St. Polten
۰
۰
TSV Hartberg
inprogress
۱۷:۳۰
Wolfsberger Athletik Club II
-
-
SK Sturm Graz II
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Zbrojovka Brno B
۰
۰
Znojmo
inprogress
۱۸:۳۰
Bohemians 1905 B
۲
۶
AC Dukla Praha
Finished
۱۵:۳۰
RB Leipzig
۲
۱
AC Horsens
Finished
۱۶:۳۰
Egypt
Premier League
Al Moqawloon Al Arab
۲
۱
Ceramica Cleopatra FC
Finished
۱۶:۱۵
El Ismaily Sporting Club
۰
۱
Smouha
Finished
۱۶:۱۵
India
Indian Super League
Odisha
۱
۱
Northeast United FC
inprogress
۱۷:۳۰
Czech Republic
Tipsport Liga
FK Mlada Boleslav
۱
۰
MKF Chrudim
Finished
۱۳:۰۰
FK AS Trencin
۱
۲
FC Zbrojovka Brno
Finished
۱۶:۳۰
FC Graffin Vlasim
۱
۲
Pardubice
Finished
۱۳:۰۰
FC Hradec Kralove
۱
۶
SK Slovan Varnsdorf
Finished
۱۵:۳۰
Prostejov
۵
۰
FC Vion Zlate Moravce
Finished
۱۳:۰۰
FC Spartak Trnava
۱
۰
FC Zlin
Finished
۱۵:۳۰
Algeria
U21 League 2
RC Relizane U21
۱
۱
SKAF Khemis Miliana U21
Finished
۱۳:۳۰
WA Boufarik U21
۰
۱
NA Hussein Dey U21
Finished
۱۳:۳۰
ASM Oran U21
۱
۱
Ben Aknoun U21
Finished
۱۳:۳۰
RC Kouba U21
۱
۱
GC Mascara U21
Finished
۱۳:۳۰
Olympique Medea U21
۰
۱
MCB Oued Sly U21
Finished
۱۳:۳۰
AS Ain M'lila U21
۰
۱
USM Annaba U21
Finished
۱۳:۳۰
MC Saida U21
۱
۰
WA Tlemcen U21
Finished
۱۳:۳۰
Algeria
League Women
FC Bejaia (W)
۰
۰
MZ Biskra (W)
inprogress
۱۱:۳۰
ASE Alger Center (W)
۱
۱
CF Akbou (W)
Finished
۱۷:۰۰
Guelma (W)
۸
۱
AS Intissar Oran (W)
Finished
۱۱:۳۰
Guatemala
Liga Nacional
Club Xelaju
۰
۰
Coban Imperial
Finished
۰۶:۳۰
Achuapa FC
۱
۱
Antigua Guatemala
Finished
۰۰:۳۰
Romania
Liga I
FC UTA Arad
۱
۴
Sepsi Sfantu Gheorghe
Finished
۱۷:۰۰
Algeria
Ligue 2
RC Relizane
۱
۲
SKAF Khemis Melina
inprogress
۱۷:۳۰
RC Kouba
۱
۰
GC Mascara
inprogress
۱۷:۳۰
ASM Oran
۱
۱
ES Ben Aknoun
inprogress
۱۷:۳۰
Olympique Medea
۰
۰
MCB Oued Sly
inprogress
۱۷:۳۰
Boufarik
۱
۱
NA Hussein Dey
inprogress
۱۷:۳۰
AS Ain M'lila
۰
۰
USM Annaba
inprogress
۱۷:۳۰
ES Mostaganem
۱
۰
SC Mecheria
inprogress
۱۷:۳۰
MC Saida
۰
۰
WA Tlemcen
inprogress
۱۷:۳۰
JSM Tiaret
۰
۱
Temouchent
inprogress
۱۷:۳۰
Algeria
U19 League
NC Magra U19
۲
۰
IB Khemis El Khechna U19
Finished
۱۱:۳۰
CR Belouizdad U19
۰
۰
Paradou AC U19
Finished
۱۱:۳۰
Romania
Liga III, Seria 3
Farul Constanta II
۱
۱
FC Voluntari II
Finished
۱۵:۳۰
Romania
Liga III, Seria 5
AFC Odorheiu Secuiesc
۱
۱
ACS KSE Targu Secuiesc
Finished
۱۵:۳۰
ACS SR Municipal Brasov
۲
۱
Olimpic Zarnesti
Finished
۱۵:۳۰
Romania
Liga III, Seria 2
CSM Ramnicu Sarat
۴
۱
FC Dinamo Bacau
Finished
۱۵:۳۰
Argentina
Torneo Regional Amateur
Sportivo Desamparados Reserves
۲
۰
CA Union Villa Krause
Finished
۰۰:۱۵
Georgia
National League 2
Fc Merani Tbilisi
۰
۳
FC Samtredia
Finished
۱۳:۰۰
FC Shuqura Kobuleti
۲
۱
FC Rustavi
Finished
۱۳:۰۰
FC Merani Martvili
۴
۲
FC WIT Georgia Tblisi
Finished
۱۳:۰۰
FC Gareji
۱
۳
Spaeri
Finished
۱۳:۰۰
France
Championnat National U19 Group D
OGC Nice U19
۰
۱
Montpellier U19
inprogress
۱۸:۳۰
Romania
Liga III, Seria 8
Avantul Periam
۲
۱
Phoenix Buzias
Finished
۱۵:۳۰
Pobeda Star Binov
۰
۴
CSM Scolar Resita
Finished
۱۵:۳۰
Ghiroda SI Giarmata VII
-
-
Gloria Lunca Teuz Cermei
Finished
۱۵:۳۰
Romania
Liga III, Seria 7
ACSO Filiasi
۸
۰
Armata Aurul Brad
Finished
۱۵:۳۰
Romania
Liga III, Seria 9
ACS Targu Mures 1898
۲
۱
Academia Viitorul Cluj
Finished
۱۵:۳۰
Unirea Alba Iulia
-
-
Universitatea Alba Iulia
Finished
۱۵:۳۰
Romania
Liga III Seria 10
ACS Gloria Bistrita
۱
۰
Bihor Oradea
Finished
۱۵:۳۰
Romania
Liga III, Seria 6
Vedita Colonesti
۰
۴
Viitorul Daesti
Finished
۱۵:۳۰
Egypt
Division 2
Wady Degla
۴
۱
Al Nasr Cairo
Finished
۱۶:۰۰
El Sharqia Dokhan
۰
۱
El Entag El Harby
Finished
۱۶:۰۰
Fayoum FC
۰
۱
Misr Lel Makasa
Finished
۱۶:۰۰
Kahraba Ismailia
۰
۱
Al Qanah
Finished
۱۶:۰۰
Mostaqbal Watan Club
۱
۲
FC Masr (ZED)
Finished
۱۶:۰۰
El Obour SC
۲
۰
FC Porto Suez
Finished
۱۶:۰۰
Petrojet
۲
۳
El Sekka El Hadid SC
Finished
۱۶:۰۰
Kuwait
Federation Cup
Al-Naser
۰
۳
Al-Arabi Kuwait
Finished
۱۶:۳۰
Al Sahel Abu Halifa
۳
۱
Al Salibikhaet
Finished
۱۶:۳۰
Al Tadamon
۰
۰
Al-Shabab
inprogress
۱۹:۰۰
Morocco
Botola 2
Widad Temara
۰
۰
Racing de Casablanca
inprogress
۱۸:۳۰
Bahrain
Premier League
Al Shabab Manana
۰
۰
Manama
inprogress
۱۹:۰۰
Al-Ahli Manama
۰
۰
Al-Hala
inprogress
۱۸:۰۰
Nicaragua
Primera Division
Diriangen FC
۲
۰
Deportivo Walter Ferreti
Finished
۰۴:۳۰
Real Esteli FC
۶
۰
Matagalpa FC
Finished
۰۴:۳۰
Uganda
Premier League
Onduparaka FC
۰
۲
Kampala City
Finished
۱۴:۳۰
Uganda Revenue Authority SC
۰
۰
Blacks Power
Finished
۱۶:۳۰
Bul FC
۲
۱
Wakiso Giants FC
Finished
۱۶:۳۰
Express SC
۰
۱
Arua Hill
inprogress
۱۶:۳۰
Guatemala
Reserve League
Malacateco Reserves
۱
۰
Coban Imperial Reserves
Finished
۰۴:۳۰
Czech Republic
1. Liga Women
FC Slovan Liberec (W)
۰
۰
SK Slavia Prague (W)
inprogress
۱۹:۰۰
Honduras
Liga Nacional
CD Marathon
۱
۳
CD Olimpia Tegucigalpa
Finished
۰۰:۳۰
India
Super Division Bangalore
Bangalore Independents
۰
۲
Kodagu FC
Finished
۱۰:۰۰
FC Deccan
۱
۱
FC Agniputhra
Finished
۱۲:۰۰
Syria
Syrian Premier League
Foutoua
۱
۰
Tishreen
Finished
۱۴:۳۰
Croatia
1. NL
Kustosija
۰
۲
NK Rudes Zagreb
Finished
۱۵:۳۰
NK Hrvatski Dragovoljac
۳
۳
NK Solin
Finished
۱۶:۰۰
Greece
Super League 2, Group B
P.A.O. Rouf
۱
۲
Irodotos
Finished
۱۶:۳۰
Ilioupoli
۲
۱
Panachaiki
Finished
۱۶:۳۰
Uganda
2nd Division
Ndejje University
۰
۱
Mbarara City
Finished
۱۶:۳۰
Rwanda
National League
Marines FC
۰
۶
Mukura Victory
Finished
۱۶:۳۰
Bulgaria
Bulgarian Cup
Beroe Stara Zagora
۰
۲
FC CSKA 1948
Finished
۱۴:۰۰
England
Premier League Cup U21
Swansea City U21
۰
۲
Stoke City U21
inprogress
۱۷:۳۰
India
I-League
Churchill Brothers
۱
۱
Aizawl
Finished
۱۴:۳۰
Tanzania
Premier League
Kagera Sugar
۲
۰
Ihefu FC
Finished
۱۶:۳۰
Singida BS FC
۳
۰
Namungo FC
Finished
۱۶:۳۰
India
Delhi Senior Division
Garhwal Diamond FC
۲
۵
CISF
Finished
۱۲:۳۰
Delhi Tigers
۱
۱
National United SC
Finished
۰۹:۴۵
Romania
Liga II
CS Concordia Chiajna
۱
۰
FC Unirea 2004 Slobozia
Finished
۱۴:۳۰
Germany
Regionalliga West
FC Schalke 04 II
۵
۰
1. FC Koln II
Finished
۱۴:۳۰
Burkina Faso
Premier League
AS Sonabel
۰
۰
Rahimo FC
inprogress
۱۹:۰۰
Ukraine
Premier League
FC Chornomorets Odessa
۰
۱
Kryvbas Krivyi
Finished
۱۴:۳۰
Portugal
League Cup, Group F
Vitoria Guimaraes
۲
۲
Belenenses
Finished
۰۰:۱۵
Armenia
1. Division
Gandzasar Kapan
۱
۰
BKMA Yerevan II
Finished
۱۳:۳۰
Mika Yerevan
۰
۱
Syunik
Finished
۱۳:۳۰
Romania
Liga III, Seria 4
ACS Muscelul Câmpulung
۰
۰
Acs Gloria Popesti Leordeni
Finished
۱۵:۳۰
Botswana
Premier League
Holy Ghost SC
-
-
Prisons XI Gaborone
inprogress
۲۰:۳۰
Ivory Coast
Ligue 1
Bouake FC
۰
۰
Bassam
inprogress
۱۹:۰۰